tel. 505 121 550

Wymiana koła

Przedziurawiona opona lub inne uszkodzenia koła to sytuacje wymagające szybkiej interwencji. Poruszanie się niesprawnym samochodem stwarza bowiem zagrożenie dla kierowcy oraz innych uczestników ruchu drogowego. Niektórzy decydują się na samodzielną wymianę, a jeszcze inni szukają profesjonalnego wsparcia. Nasza firma to pomoc drogowa, dla której wymiana kół w samochodzie jest codziennością. Kierujemy swoją ofertę między innymi do mieszkańców miejscowości, takich jak Gdańsk oraz Gdynia, którzy poszukują wsparcia doświadczonych specjalistów.

Mogą oni liczyć na zmianę koła w aucie niezależnie od tego, czy zostało ono uszkodzone na osiedlowym parkingu, czy autostradzie. Dojeżdżamy do klientów w krótkim czasie oraz przeprowadzamy różnego rodzaju naprawy na miejscu zdarzenia, dzięki czemu kierowcy nie muszą zostawiać swoich aut w warsztatach. Zazwyczaj kontaktują się z nami w momencie dostrzeżenia wybrzuszeń w kole lub pęknięć opony powstałych w wyniku najechania na ostre przedmioty. Tego typu zmiana przeprowadzana jest sprawnie, dzięki czemu pojazd szybko jest gotowy do dalszej drogi.

Pomoc drogowa na najwyższym poziomie

Nasza propozycja kierowana jest nie tylko do mieszkańców Gdańska czy Gdyni, ale również Sopotu. Świadczymy całodobową pomoc drogową zarówno dla osób prywatnych, jak i klientów biznesowych niezależnie od dnia tygodnia. Gwarantujemy fachowość, konkurencyjne ceny oraz przeprowadzanie napraw w możliwie jak najkrótszym czasie.