tel. 505 121 550

Awaryjne odpalanie samochodu

Usterki samochodowe przydarzają się wielu kierowcom niezależnie od pojazdu, jakim dysponują. W takich sytuacjach niezbędne może okazać się awaryjne odpalanie samochodu oferowane przez specjalistów pracujących w naszej firmie. Gwarantują oni profesjonalną pomoc drogową wszystkim kierowcom, których auta z różnych przyczyn nie chcą ruszyć dalej. Dysponują nie tylko niezawodnymi narzędziami umożliwiającymi przeprowadzanie wielu napraw na miejscu, ale i lawetą, która przydaje się w momencie, gdy tego typu uruchamianie nie dojdzie do skutku.

Kiedy awaryjne odpalanie auta okaże się niezbędne?

Nasza firma pomaga mieszkańcom Trójmiasta, a jej siedzibą jest Gdańsk. Można się z nami kontaktować o każdej porze dnia i nocy przez 7 dni w tygodniu. Zazwyczaj usługa związana z awaryjnym odpalaniem aut związana jest z wyładowanym akumulatorem. Oznakami tej usterki jest nie tylko brak możliwości uruchomienia pojazdu, ale i przygasające kontrolki znajdujące się na desce rozdzielczej. Oczywiście powodów, dla których auto nie chce odpalić, jest znacznie więcej i mogą być one związane z niewłaściwym podawaniem paliwa czy przepalonymi świecami żarowymi.

Z naszego wsparcia korzystają mieszkańcy Gdańska, Gdyni i Sopotu, choć świadczymy również pomoc osobom z innych miast oraz krajów należących do Unii Europejskiej. Mogą oni liczyć na szybkie dotarcie na miejsce zdarzenia i pokrycie kosztów holowania lub wynajęcia lawety przez ubezpieczyciela, gdy auto, ze względu na swój stan techniczny, nie nadaje się do dalszej jazdy.