tel. 505 121 550

Pomoc drogowa autostrada A1

Profesjonalną pomoc drogowa na autostradzie A1 – Dzwoń 505 121 550

Zabierzemy Ciebie, pojazd i Twoich pasażerów – NATIVE.

Nasze przedsiębiorstwo oferuje kompleksowe usługi transportu pojazdów. Pomagamy również kierowcom, których samochody uległy awarii na drogach szybkiego ruchu. Jeżeli potrzebna jest laweta na autostradzie A1 – zadzwoń do nas. Zjawimy się na miejscu najszybciej jak to tylko możliwe!

Wśród naszych usług jest również kompleksowe holowanie pojazdów o znacznych gabarytach, uniemożliwiających przewóz autolawetą. Dysponujemy rozbudowaną flotą, więc jesteśmy w stanie dobrać samochód odpowiedni do potrzeb danej operacji. Zapewniamy ekspresowy transport w wyznaczone miejsce. Możemy również zaoferować swoje wsparcie w zakresie znalezienia najbliższego warsztatu mechaniki pojazdowej, a także przewozu pasażerów z miejsca kolizji lub awarii.

Realizujemy usługi, takie jak pomoc drogowa na autostradach (m.in. A1, A2 oraz A4), drogach szybkiego ruchu i ekspresowych. Pamiętaj, że zanim nas wezwiesz, o ile to możliwe, powinieneś odpowiednio zabezpieczyć siebie i swoje auto. Niezbędne jest użycie odblaskowej kamizelki oraz trójkąta ostrzegawczego. W zgłoszeniu miejsca wypadku pomogą Ci słupki ustawione na trasach. Oprócz transportu lawetą i holowania oferujemy również wiele innych usług dodatkowych, takich jak:

 • wymiana kół,
 • awaryjny rozruch silnika boosterem,
 • dostarczenie nowego akumulatora,
 • diagnostyka alternatora,
 • drobne naprawy.

Nasza wykwalifikowana kadra profesjonalnych kierowców udzieli Ci fachowego wsparcia otoczy odpowiednią troską. Zapewnimy również auto zastępcze i transport do warsztatu.

 

505 121 550

 

pomoc drogowa autostrada A1 laweta

Pomoc drogowa na autostradzie A1

Autostrada A1

Sporym obszarem, w którym codziennie działa nasza pomoc drogowa jest autostrada A1, zwana również „bursztynową”. Jest ona elementem biegnącej w transeuropejskim korytarzu transportowym trasy E75. Łączy ze sobą takie ośrodki miejskie, jak:

 • Trójmiasto,
 • Grudziądz,
 • Toruń,
 • Łódź,
 • Częstochowa,
 • Gliwice.

Biegnie aż do granicy z Czechami. Każdego dnia przejeżdża nią od kilkudziesięciu do kilkuset tysięcy samochodów. Kierowcy nie zawsze przestrzegają zasad ruchu drogowego i ograniczeń prędkości, a także konieczności jej dostosowania do warunków atmosferycznych. Skutkiem tego są niestety częste kolizje i wypadki. Warto wówczas skorzystać z usług profesjonalnej pomocy drogowej, takie jak nasza. Działamy głównie w rejonie odcinka Gdańsk-Toruń, ale jesteśmy w stanie sprawnie dotrzeć w każde inne miejsce.

Ekspresowa pomoc drogowa i transport lawetą na autostradzie A1

pomo drogowa Gdansk laweta native Jeżeli potrzebujesz ekspresowego wsparcia i transportu lawetą na autostradzie A1, czym prędzej skontaktuj się z nami! Realizujemy nasze usługi przez całą dobę, niezależnie od warunków panujących na drogach. Jeżeli sytuacja tego wymaga, możemy również zaoferować profesjonalne holowanie jednym z naszych samochodów. Mamy rozbudowaną flotę specjalistycznych pojazdów do autoholowania, dzięki której możemy przetransportować auto o dowolnych gabarytach pod wskazany adres.

Wszystkie elementy naszej floty mają niezbędne atesty i homologacje. Kierowcy zatrudnieni w naszej firmie to pasjonaci z wieloletnim stażem i ogromnym doświadczeniem, którzy w profesjonalny sposób obsłużą Ciebie i Twoich pasażerów. Zapewnimy Ci też wsparcie w ubieganiu się o rozliczenie kosztów transportu lub wynajęcie auta zastępczego z polisy OC sprawcy zdarzenia drogowego.

 

 

Profesjonalne usługi pomocy drogowej w rejonie autostrady A1

Wykonujemy profesjonalne i ekspresowe usługi pomocy drogowej w rejonie autostrady A1. Oferujemy konkurencyjne stawki i kompleksowe wsparcie, nie tylko w kwestii transportu. Pomagamy również w awaryjnym rozruchu jednostki napędowej przy pomocy kabli albo specjalistycznego urządzenia tzw. boostera. W okresie jesienno-zimowym dostarczamy również nowe akumulatory tam, gdzie akurat tego potrzebujesz.

Drogi szybkiego ruchu i trasy ekspresowe to obszary, gdzie ze względu na wysokie prędkości istnieje duże ryzyko wypadku. Problematyczne jest również usunięcie pojazdu z miejsca zdarzenia. Unika się zazwyczaj autoholowania na rzecz transportu autolawetą.

Jeżeli szukasz profesjonalnej firmy, która oferuje specjalistyczne, kompleksowe usługi z zakresu pomocy drogowej i przewozu samochodów lawetą na terenie autostrady A1 – skontaktuj się z nami i skorzystaj z naszej oferty!

 

505 121 550