tel. 505 121 550

Pomoc drogowa Gdańsk Gdynia Sopot 24h

 

Pomoc drogowa na terenie Gdańska, Gdyni i Sopotu ☎ 505 121 550

Bezgotówkowe holowanie pojazdów i auto zastępcze z OC sprawcy

Nasza profesjonalna auto pomoc drogowa działa przez całą dobę na terenie Gdańska, Gdyni oraz Sopotu. Zapewniamy szybki i bezpieczny transport samochodów z miejsca wypadku do warsztatu mechaniki pojazdowej, na parking strzeżony lub do innej wyznaczonej lokalizacji. Oferujemy również dowóz pasażerów do domu lub szpitala, jeżeli byli uczestnikami kolizji na drodze. Mamy kilkanaście lat doświadczenia, a nasz zespół to wykwalifikowani kierowcy gotowi nieść pomoc w każdych warunkach, co jest gwarancją najwyższej jakości świadczonych usług.

Zajmujemy się przewozem zarówno aut osobowych, jak i ciężarowych oraz motocykli i quadów. Jeżeli poszukujesz firmy, która podejmie się transportu nietypowego pojazdu, który wymaga indywidualnego podejścia – nie wahaj skontaktować się z nami. Mamy bardzo bogatą wiedzę na temat technik holowniczych i rozwiązań logistycznych. Z pewnością będziemy w stanie znaleźć odpowiednią metodę pomocy.

Możemy również zaoferować elektroniczne metody płatności i rozliczeń bezgotówkowych. Istnieje możliwość pokrycia kosztów holowania lub lawetowania poprzez ubezpieczyciela – zależnie od sytuacji – Twojego lub sprawcy zdarzenia drogowego. Oprócz usług transportowych świadczymy również:

 • szybkie naprawy na miejscu wypadku,
 • ekspresową wymianę kół,
 • przewóz pasażerów,
 • awaryjne tankowanie pojazdów.

Zawsze gwarantujemy profesjonalną i rzeczową realizację zlecenia w trosce o dobro naszych klientów, gdyż wiemy, że wypadki i nagłe awarie to sytuacje stresujące, których każdy chciałby uniknąć.

Pomoc drogowa Gdańsk
Pomoc drogowa Gdynia
Pomoc drogowa Sopot

Profesjonalne usługi - całodobowa pomoc drogowa w Gdańsku

Nasze usługi całodobowej auto pomocy drogowej oferujemy na terenie Gdańska, jak i całej Polsce. Jeżeli zajdzie taka konieczność, możemy dotrzeć w dowolne miejsce na obszarze krajów Unii Europejskiej. Realizujemy także specjalne zlecenia transportowe. Jeżeli jesteś klientem indywidualnym lub komercyjnym i chcesz sprowadzić auto z zagranicy, pomożemy Ci w tym. Zapewnimy bezpieczny i szybki transport, niezależnie czy pojazd jest sprawny, czy uszkodzony. To niejedyne usługi przez nas świadczone. Co możemy Ci zaoferować?

 • Doraźne naprawy niewymagające specjalistycznych narzędzi i wizyty w warsztacie.
 • Wymianę kół oraz awaryjne tankowanie paliwa.
 • Odpowietrzanie układu paliwowego.
 • Dowóz akumulatora w okresie jesienno-zimowym.
 • Diagnostykę sprawności zespołu alternatora i sprawdzenie napięcia ładowania.

W razie niemożności uruchomienia auta pomagamy w czynnościach rozruchowych przy pomocy specjalnego boostera lub kabli. Możemy również zabrać na lawetę samochody, które uległy uszkodzeniu lub wypadkowi na terenie autostrady A1 (tzw. trasa bursztynowa).

Pomoc drogowa dla kierowców prywatnych i firm na terenie Gdyni

Realizujemy profesjonalne usługi pomocy drogowej dla kierowców prywatnych oraz firm na terenie miasta Gdynia, jak i sąsiadującego z nim Gdańska. Możemy przewieźć pojazd na specjalistycznej, nowoczesnej lawecie zapewniającej najwyższy poziom bezpieczeństwa. W przypadku pojazdów ciężarowych możemy zaproponować również usługi holownicze.

Zapewniamy wsparcie dla uczestników wypadków i nieszczęśliwych zdarzeń drogowych. Możemy zaoferować pomoc w:

 • formalnościach i sporządzeniu dokumentacji powypadkowej,
 • transporcie pasażerów z miejsca kolizji do domów lub szpitali,
 • naprawie samochodu na miejscu,
 • zorganizowaniu parkingu strzeżonego,
 • przewozie pojazdu do warsztatu mechaniki samochodowej.
Pomoc drogowa Gdańsk Sopot Gdynia

Pomagamy także w szybkiej organizacji i wypożyczeniu auta zastępczego na koszt firmy ubezpieczeniowej. Rozliczamy się bezgotówkowo – nie musisz się o nic martwić!

Całodobowa pomoc drogowa dla klientów z rejonu Sopotu

Miasto Sopot również należy do rejonu, w którym oferujemy ekspresową, całodobową pomoc drogową dla osób prywatnych i klientów biznesowych. Transportujemy nie tylko pojazdy osobowe, lecz również ciężarówki, TIR-y, motocykle, quady i samochody zabytkowe. Nasze zalety to:

 • fachowość,
 • wykwalifikowana kadra,
 • nowoczesna flota,
 • konkurencyjne ceny.

Mamy wszelkie niezbędne zezwolenia, a nasi kierowcy dysponują aktualnymi uprawnieniami, dzięki czemu możemy zagwarantować najwyższą jakość naszych usług i bezpieczeństwo. Dzięki rozbudowanej flocie jesteśmy w stanie podjąć się każdego wyzwania, w dowolnej lokalizacji na terenie UE.

Poza zleceniami transportowymi możemy zaoferować również wykonanie czynności naprawczych na miejscu awarii, takich jak wymiana akumulatora, kół czy diagnostyka alternatora. Jeżeli nie uda nam się usunąć usterki „w trasie”, pomożemy znaleźć najbliższy działający warsztat mechaniczny i zapewnimy szybki transport do niego.

Najlepsza oferta pomocy drogowej dla mieszkańców Trójmiasta

Najlepsza pomoc drogowa w rejonie Trójmiasta? Zdecydowanie NativeTransport! Pomożemy Ci niezależnie czy chcesz przetransportować auto po stłuczce, ciężkiej kolizji czy też w pełni sprawne. Realizujemy przewozy na terenie całej Polski, jak i Europy. Jeżeli więc potrzebujesz wsparcia w Niemczech, Austrii czy Francji – nie czekaj i skontaktuj się z nami.

Jesteśmy przedsiębiorstwem z wieloletnim stażem i dużym doświadczeniem w branży. Oferujemy szereg usług, które mają na celu pomoc kierowcom w ich codziennych problemach. Zapewniamy kompleksowe wsparcie – transport do warsztatu i przewóz pasażerów uczestniczących w wypadku. Zapraszamy do współpracy!

Pomoc drogowa Trójmiasto

Pomoc drogowa Gdańsk Gdynia Sopot - holowanie samochodów osobowych