tel. 505 121 550

Wymiana akumulatora u klienta Gdańsk

Jako Pomoc Drogowa wychodząc na przeciw potrzeb zmotoryzowanych klientów wprowadzamy kompleksową usługę, jaką jest dowóz i wymiana akumulatora u klienta (m.in. w Gdańsku, Sopocie i Gdyni) na nowy oraz diagnostyka auta pod kątem sprawności układu ładowania. Pracujemy w weekendy i święta!

Wymiana akumulatora Trójmiasto
Sprzedajemy AKUMULATORY przez 24h, 7 dni w tygodniu

☎ 505 121 550

 

Gwarantujemy szybką pomoc na terenie Gdańska Sopotu i Gdyni.

Oferujemy awaryjne uruchomienie samochodu. Dodatkowo dowóz nowego akumulatora do klienta oraz montaż w aucie.

Awaryjne uruchomienie pojazdu dotyczy zarówno aut osobowych, dostawczych i ciężarowych jak i Autokarów czy też ciężkiego sprzętu budowlanego.

W przypadku pełnego rozładowania zazwyczaj posiadamy w samochodzie serwisowym nowy akumulator lub Booster o dużej mocy.

Po wcześniejszym umówieniu telefonicznym dojedziemy do Gdańska i okolic.

Nasze akumulatory są fabrycznie nowe, w pełni naładowane i gotowe do użycia.

Wymiana akumulatora u klienta Gdańsk

Dobieramy odpowiedni akumulator do pojazdu według profesjonalnych katalogów i sposobu użytkowania pojazdu przez klienta. Dostarczamy go we wskazane miejsce, a następnie zajmujemy się wymianą akumulatora w samochodzie na miejscu u klienta. Po zakończeniu wymiany zgodnie z przepisami odbieramy stary, zużyty. Zapraszamy do kontaktu tel. 505 121 550.

Przy odbiorze nowego akumulatora należy zdać zużytą baterię (przepis z Art.21 Ustawy o obowiązkach przedsiębiorców w zakresie gospodarowania niektórymi odpadami oraz opłacie produktowej i depozytowej, Dziennik ustaw 63 poz. 639 z dn. 11.05.2001r.).

W przypadku niedostarczenia starej baterii, w trakcie zakupu pobierana jest kaucja w wysokości 30 zł.

Oferujemy najlepsze akumulatory do każdego auta – Gdańsk, Sopot, Gdynia i okolice.

Wysokiej klasy baterie do samochodu dostępne są w naszym sklepie w Gdańsku wraz z dostawą.

Wymiana akumulatora w aucie u klienta – Gdańsk

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług – warto wymienić akumulator z pomocą specjalistów! Mamy wieloletnie doświadczenie w branży i doskonale wiemy, jak sprawnie oraz przede wszystkim bezpiecznie wykonać taką czynność serwisową. W nowoczesnym samochodzie niepoprawna wymiana akumulatora może doprowadzić do bardzo groźnego zwarcia. W jego wyniku często dochodzi do uszkodzenia różnych układów elektronicznych, których naprawa wiąże się z bardzo wysokimi kosztami.

Dla zwiększenia Państwa wygody wymiana zakupionego akumulatora może być zrealizowana bezpośrednio u Klienta. Realizujemy takie zadania nie tylko w siedzibie naszej firmy, ale także we wskazanym przez kupującego punkcie miasta. Działamy na terenie całego Trójmiasta, nie tylko Gdańska, Gdyni oraz Sopotu, ale także okolicznych miejscowości.

Tylko u nas sprzedaż akumulatorów z dostawą, wymianą i montażem u klienta są dostępne w tak atrakcyjnej cenie.

Akumulator należy prawidłowo dopasować do samochodu

Problemy z porannym rozruchem auta w okresie jesienno-zimowym nie zawsze wynikają ze zużycia baterii. Często jest to efektem złego dopasowania nowego akumulatora do pojazdu. Podczas jego doboru należy się kierować nie tylko pojemnością oraz mocą jednostki napędowej, ale także ilością układów elektronicznych dostępnych dla użytkownika.

Nasza firma doskonale wie, jak dopasować akumulator do konkretnego samochodu. Korzystamy ze specjalistycznych katalogów, dzięki czemu dajemy gwarancję, że jego eksploatacja będzie bezproblemowa przez wiele lat. Każdy nowy akumulator jest dokładnie sprawdzany przed wymianą. Sprzedajemy wyłącznie produkty znanych producentów, które utrzymują wysoki prąd rozruchowy nawet w skrajnie niskich temperaturach