tel. 505 121 550

Dowóz paliwa

Czasami zdarza się, że przez roztargnienie lub pośpiech kierowcy zapominają zatankować paliwo. Kwestie te są szczególnie problematyczne na autostradzie z dala od miejsca zamieszkania, ponieważ wówczas nie można liczyć na wsparcie znajomych lub rodziny. W takich momentach warto kontaktować się z naszą firmą. Jesteśmy doświadczoną pomocą drogową oferującą dowóz paliwa wszystkim mieszkańcom Trójmiasta oraz pobliskich miejscowości.

Niewłaściwe oszacowanie ilości paliwa znajdującego się w baku może zdarzyć się każdemu kierowcy niezależnie od jego doświadczenia. Niekiedy nie dysponuje on zapasowym kanistrem, dlatego kontaktuje się z naszymi specjalistami. Są oni w stanie dojechać na autostradę lub w inne wskazane przez klienta miejsce w możliwie jak najkrótszym czasie po to, by dowieźć mu odpowiednią ilość paliwa. Jest to rozwiązanie bardzo wygodne, ponieważ nie wymaga angażowania osób trzecich do holowania pojazdu.

Dowóz paliwa i inne usługi

Nasza firma zatrudnia wyłącznie doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów, którzy oferują także szereg innych usług związanych między innymi z transportowaniem uszkodzonego auta na lawecie. Jest to kompleksowe wsparcie dedykowane mieszkańcom Gdańska, Gdyni i Sopotu ceniącym sobie usługi wykonywane na najwyższym poziomie. Klienci mogą liczyć na pomoc 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.