tel. 505 121 550

Pomoc drogowa Gdańsk

Dzwoń 505 121 550

Profesjonalna i uczciwa pomoc drogowa w Gdańsku.

 Oferujemy holowanie i transport min. pojazdów osobowych, dostawczych oraz maszyn budowlanych jak wózki widłowe. 

Jeśli potrzebna Ci jest laweta i holowanie Twojego pojazdu nie wahaj się i dzwoń do nas o każdej porze dnia i nocy. 

  • auto holowanie i transport pojazdów osobowych, dostawczych na terenie kraju i za granicę – Gdańsk i okolice – 24 godziny na dobę / 7 dni w tygodniu
  • szybkość obsługi – gwarantujemy błyskawiczny dojazd do klienta
  • konkurencyjne ceny za usługi – wystawiamy faktury VAT
Pomoc drogowa Gdańsk –  Transport na auto lawecie
  • transport różnych ładunków na auto lawecie
Ceny? Zadzwoń 505 121 550 i powiedz co mamy zrobić, a my podamy koszt naszej usługi.
Potrzebna pomoc drogowa Gdańsk

Pomoc drogowa Gdańsk

Usługi pomocy drogowej i holowania 24h świadczymy na terenie Gdańska i okolic. Jeśli zachodzi tak potrzeba to chętnie wykonujemy autopomoc i usługi lawetą 24h na terenie całego kraju oraz Europy. Przywoziliśmy samochody osobowe, które uległy wypadkom, także z innych krajów np. Finlandii.

Transportujemy pojazdy różnych typów. Przewozimy samochody luksusowe, auta kolekcjonerskie, busy, samochody  dostawcze oraz motocykle. Odholowujemy samochody po wypadkach oraz te, które uległy awariom na drodze. W razie konieczności wyciągamy samochody z rowów.

Pomoc drogowa Gdańsk 24h/7

Nasze usługi wykonujemy rzetelnie i profesjonalnie, o każdej porze dnia i nocy. Jeśli poszukujecie Państwo taniej lawety 24h w Gdańsku lub okolicach to zapraszamy do kontaktu z nasza firmą. Bezzwłocznie pomożemy w każdej trudnej sytuacji na drodze.

Masz kłopot z samochodem na drodze? Dzwoń do mnie pod numer telefonu 505 121 550 ! Zajmuję się profesjonalnym świadczeniem kompleksowych usług pomocy drogowej oraz holowania samochodów i maszyn wszelkiego rodzaju. Usługi wykonujemy w Polsce i w całej Europie.

Choć definicja pomocy drogowej mówi, że jest to działalność zajmująca się holowaniem uszkodzonych samochodów, to rzeczywistość pokazuje, że zakres jej usług jest zdecydowanie większy.

Najczęściej auto pomoc wyjeżdża w celu holowania samochodów, które uległy wypadkom drogowym lub brały udział w stłuczce. Wówczas pojazd transportowany jest za pomocą lawety i odholowywany bezpośrednio do warsztatu samochodowego.

Aktywność firmy świadczącej usługi autopomocy nie ogranicza się jedynie do holowania pojazdów. Często wzywana jest w przypadku drobnych awarii na drodze, które można usunąć na miejscu. Do takich sytuacji należy zaliczyć awarię ogumienia, brak paliwa w samochodzie, kłopoty z akumulatorem itp. Wówczas interwencja pomocy drogowej 24h jest nieodzowna.

Pomoc na drodze powinna być udzielona sprawnie i szybko, aby nie powodować dodatkowych utrudnień w ruchu drogowym. To kwestia bezpieczeństwa, zarówno wzywającego pomocy jak i innych użytkowników dróg. Usługi holowania 24h powinna wykonywać firma kompetentna, odpowiedzialna i profesjonalna. Również duże znaczenie ma sprzęt, jakim wykonujący auto pomoc dysponuje. Dla wielu klientów ważne jest, by była to tania pomoc drogowa 24h.