tel. 505 121 550

Pomoc drogowa Żukowo laweta

Pomoc drogowa Żukowo - dzwoń ☎ 505 121 550

Wypadki zdarzają się wszędzie i często niewiele możemy na to poradzić. Czasem jest to brak paliwa, przebita opona, rozładowany akumulator czy drobna stłuczka, a czasem poważniejsza kolizja. W takich sytuacjach, niezbędna jest szybka i fachowa pomoc, która pozwoli zminimalizować szkody i szybko wznowić podróż. Oferujemy darmowe holowanie samochodu na koszt z polisy ubezpieczenia OC sprawcy oraz samochód zastępczy.

Dla nas pomoc drogowa, wysoka jakość usług i niska cena nie są nadzwyczajnym połączeniem. Od wielu lat dbamy o zadowolenie naszych klientów. Wiemy, że w dzisiejszych czasach każdy liczy się z ponoszonymi kosztami. Dlatego, cały czas poszerzamy ofertę przy jednoczesnym zachowaniu niezwykle atrakcyjnych cen.

Tylko profesjonalna autopomoc drogowa pomoże Państwu rozwiązać problem z pojazdem, który może przydarzyć się w każdej chwili. Korzystamy z najlepszego sprzętu, a nasi pracownicy przechodzą dodatkowe szkolenia. Dzięki czemu, niesiemy pomoc szybko i skutecznie.

Uruchamiamy samochody w przypadku rozładowania akumulatora a także możemy dowieść i wymienić zużyty akumulator, wyciągamy zakopane lub unieruchomione pojazdy. Nic nie stoi na przeszkodzie, jeżeli potrzebna będzie zmiana uszkodzonego koła, czy dowóz paliwa na miejsce zdarzenia w nagłej sytuacji.

Jeżeli mają Państwo jakikolwiek problem z pojazdem, to trafnym wyborem będzie nasza pomoc drogowa Żukowo.

Pomoc drogowa Żukowo to gwarancja szybkiej i bezproblemowej pomocy bez względu na porę dnia i miejsce. Nie odmawiamy nikomu, a każdego klienta traktujemy indywidualne.

Na miejsce zdarzenie przyjeżdżamy niezwłocznie, dzięki czemu będą Państwo w stanie szybko rozwiązać problem z samochodem. Od wielu lat zbieramy doświadczenie i wiemy jak skutecznie nieść pomoc gdy auto zawiedzie.

Nasz specjalistyczny sprzęt oraz wykwalifikowani pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu, 365 dni w roku!

Pomoc Drogowa Żukowo , główną dziedziną naszej działalności są kompleksowe i profesjonalne usługi z zakresu pomocy drogowej.

Obsługujemy samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe, maszyny budowlane i inne pojazdy oraz maszyny do 20 ton i 8 metrów długości. Posiadamy na wyposażeniu nowoczesny i zaawansowany technicznie sprzęt niezbędny do szybkiej i solidnej realizacji usług.

Spieszymy z pomocą w każdym drogowym problemie jaki napotkacie Państwo na swojej drodze.

Działalność prowadzimy na terenie całej Polski i Europy.

Posiadamy również samochody zastępcze, dzięki czemu możemy szybko dostarczyć auto na miejsce usterki lub kolizji w atrakcyjnej cenie, również z OC sprawcy kolizji. Dzięki współpracy z autoryzowanymi serwisami oraz warsztatami mechanicznymi i blacharskimi, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu szereg dodatkowych usług w atrakcyjnych cenach

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 h na dobę 7 dni w tygodniu.

Pomoc drogowa Gdańsk Sopot Gdynia
Pomoc drogowa Trójmiasto