tel. 505 121 550

Laweta motocyklowa

Choć głównym obszarem naszej działalności jest świadczenie usług związanych z pomocą drogową i holowaniem samochodów, to swoją ofertę kierujemy również do właścicieli motorów. Awaria takiego pojazdu w trasie nie jest niczym przyjemnym i, jeśli nie można dokonać naprawy na miejscu, potrzebny jest specjalistyczny transport na lawecie. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak wiele obaw budzą takie przewozy pośród właścicieli motocykli. Z tego powodu dokładamy wszelkich starań, aby realizowane przez nas transporty jednośladów były nie tylko sprawne, ale przede wszystkim maksymalnie bezpieczne.

 

Doskonale wiemy, jak zabezpieczyć i przewieźć motocykl – Trójmiasto

 

Laweta motocyklowa Wiedza oraz doświadczenie zawodowe to zdecydowanie za mało, aby gwarantować bezpieczną realizację tego typu usług. Z tego powodu nie tylko wiemy, jak transportować motocykl i jak prawidłowo go zamocować, ale mamy również dedykowane do takich zadań pojazdy. To specjalistyczna, odpowiednio przystosowana do przewozu motoru laweta, która wielokrotnie sprawdziła się w nawet wyjątkowo trudnych warunkach, w jakich przyszło nam realizować usługi.

Skorzystanie z naszej pomocy drogowej dedykowanej właścicielom motocykli to gwarancja najwyższej jakości usług i pełnego zadowolenia z efektów ich realizacji. Jesteśmy specjalistami w swojej branży i cieszymy się ogromnym zaufaniem na rynku, ponieważ:

  • każda laweta do transportu motocykla jest wyposażona w specjalistyczny stojak do stabilizacji,
  • stosujemy wyłącznie wysokiej klasy, certyfikowane pasy transportowe do pewnego mocowania motocykla za przednie koło,
  • dbamy o bezpieczny załadunek i rozładunek motoru, korzystając ze specjalnych ramp najazdowych,
  • zatrudniamy wykwalifikowanych kierowców odpowiedzialnych za bezpieczny i jednocześnie szybki transport jednośladów.

 

Najlepsze lawety motocyklowe dostępne przez całą dobę – Gdańsk, Gdynia, Sopot

 

mocowanie motocykla na lawecie Ponieważ nasza pomoc drogowa działa przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu, również motocykle możemy transportować o każdej porze. Często podróżujesz jednośladem w nocy i obawiasz się awarii w trasie? Gwarantujemy ekspresową reakcję na każde zgłoszenie, niezależnie od godziny oraz dnia tygodnia – wystarczy jeden telefon!

Nasze specjalistyczne lawety motocyklowe gwarantują pewny, bezpieczny i całkowicie bezszkodowy transport. Odpowiednie wyposażenie pozwala nam na pewne mocowanie jednośladów niezależnie od ich rodzaju, wielkości oraz wagi. Elastycznie dopasowujemy się do konkretnej sytuacji, starając się zaproponować najlepsze rozwiązania. Zapewniamy profesjonalną pomoc motocyklistom, którzy zmagają się z awarią mechaniczną, uszkodzeniem koła lub pilnie potrzebują dowiezienia paliwa.

Przyjeżdżamy również na miejsca wypadków lub kolizji, sprawnie zabierając uszkodzony pojazd do wskazanego przez klienta punktu. Laweta to także świetny sposób na transport motocykla bezpośrednio po zakupie. Z naszych usług mogą również skorzystać osoby, które np. remontują motor i chcą bezpiecznie przewieźć go do innej lokalizacji.

Nasza pomoc drogowa skupia swoją działalność nie tylko wokół takich miast jak Gdańsk, Gdynia oraz Sopot. Działamy także w okolicach Trójmiasta, a w razie potrzeby przewozimy motory na lawecie nawet na terenie całego kraju i poza jego granicami.

 

Jak transportować motocykl kupiony poza granicami Polski? Skorzystaj z naszej pomocy!

 

Planujesz kupić motor od sprzedawcy mieszkającego na drugim końcu Polski? A może celujesz jeszcze dalej i chcesz sprowadzić jednoślad spoza granic naszego kraju? Wiemy, jak zabezpieczyć i transportować motocykl na tak dużych odległościach. Jeśli nie chcesz lub nie możesz poruszać się nim po drogach, wystarczy, że skorzystasz z naszej pomocy.

Nowoczesna, doskonale wyposażona laweta motocyklowa sprawdzi się również w realizacji takich usług. Wiemy, jak pewnie zamocować motory na nawet najdłuższe trasy i zawsze korzystamy ze specjalistycznych pasów zabezpieczających. Nie musisz się obawiać tego, że Twój pojazd zostanie zarysowany lub nawet mechanicznie uszkodzony w czasie przewozu. Za transport motocykli na lawecie są odpowiedzialni kompetentni ludzie z wieloletnim doświadczeniem zawodowym.

transport motoru