Zadzwoń pomoc drogowa – laweta Gdańsk

Pomoc drogowa autostrada A1

Pomoc drogowa autostrada A1

 

Dzwoń 📱    505 121 550

Oferujemy  pomoc drogową na autostradzie A1  na odcinku: Rusocin, Stanisławie, Swarożyn, Pelplin, Kopytkowo, Warlubie, Nowe Marzy, Grudziądz.

Bezgotówkowe holowanie i auto zastępcze z OC sprawcy.

Zabierzemy Ciebie, pojazd i Twoich pasażerów.

Potrzebna pomoc drogowa autostrada A1

Pomoc drogowa autostrada A1

Pomoc drogowa A1

Pomoc drogowa A1

Twoje auto odmówiło posłuszeństwa na autostradzie A1 podczas podróży?

 Miałeś stłuczkę i konieczne jest holowanie samochodu?

Oferujemy Ci profesjonalną pomoc drogową.

Pomoc drogowa A1
Laweta A1

Działamy całodobowo, zapewniając szybkie holowanie aut.

Pomoc drogowa autostrada A1.

Dzwoń 📱    505 121 550

                                                                Laweta autostrada A1

 

Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h na dobę, a nowoczesne samochody pozwalają nam szybko i bezpiecznie zrealizować Twoje zlecenie.  Jesteśmy do dyspozycji wszędzie tam gdzie potrzebujesz pomocy drogowej na autostradzie, drogach krajowych i lokalnych

Zanim wezwiesz jakąkolwiek pomoc zjedź na pas awaryjny zaciągnij hamulec ręczny, skręć koła w prawo, załóż kamizelkę ostrzegawczą, ustaw trójkąt ostrzegawczy 100 metrów za pojazdem i ustal swoje położenie. Następnie dzwoń 505-121-550.

Pomoc drogowa A1 - oferujemy całodobową pomoc drogowa A1 na północnym odcinku od Rusocina do Grudziądza (Stanisławie, Swarożyn, Pelplin, Kopytkowo, Warlubie, Nowe Marzy ) Jesteśmy do Państwa dyspozycji podczas awarii, wypadku czy też kolizji. Na miejsce zdarzenia docieramy tak szybko jak to tylko możliwe, po przeprowadzeniu wywiadu z klientem odpowiednio dopasujemy holownik i w razie potrzeby na miejsce podstawimy samochód zastępczy abys mógł kontynuować swoją podróż. Twój pojazd odholujemy na wskazany adres lub zajmiemy się sami doborem odpowiedniego warsztatu naprawczego w lokalizacji dogodnej dla ciebie.

Pomoc Drogowa A1 , to wykwalifikowana kadra odpowiednio przeszkolonych kierowców i homologowanych pojazdów z odpowiednimi atestami pojazdów specjalnych.

Istnieje również w przypadku szkody z OC sprawcy możliwość bezgotówkowego holowania, auta zastępczego i ochrony prawnej czyli kompleksowej likwidacji szkody.

pozdrawiamy,

Pomoc Drogowa A1